Новини

З Різдвом та Новим 2024 роком!

15.12.2023

З Різдвом та Новим роком!
Бажаємо Перемоги, здоров'я та усіляких радощів!

читати далі
 

Амортизатори KYB серії New SR Special

30.11.2023

KYB New SR special

JDM амортизатори для активного стилю керування. Продукт спортивного підрозділу KYB ES. Складання на заводі спеціальних серій KYB в Японії.

Серія високоефективних амортизаторів KYB New SR Special спеціально розроблена для забезпечення найкращої керованості та максимальної безпеки керування автомобілем. Серія New SR Special призначена для автомобілів переважно японського виробництва і є конструктивним аналогом європейської серії UltraSR. У порівнянні зі звичайними амортизаторами у амортизаторів цієї серії на 50-80% збільшені зусилля відбою та стиснення на деяких режимах роботи, що робить автомобіль набагато стійкішим на високих швидкостях та при агресивному стилі водіння. У цьому комфорт руху у стандартних режимах залишається лише на рівні базових серій. Технічні відмінності полягають у клапанному механізмі з конструкцією, запозиченою у спортивної продукції KYB, в особливому покритті та технології обробки штока та посиленні всіх навантажених елементів амортизатора. Встановлення амортизаторів цієї серії не вимагає обов'язкової заміни супутніх елементів підвіски - пружини, сайлентблоки, захисні комплекти та верхні опори можна залишити штатні.

Ключові відмінності амортизаторів KYB спеціальної серії New SR Special від демпферів стандартних серій:

  • Збільшені зусилля демпфування на певних режимах руху (автомобіль більш стійкий на високих швидкостях та за агресивного стилю водіння);
  • Збереження штатного рівня комфорту при спокійній їзді, незважаючи на істотне збільшення в енергоємності та керованості;
  • Амортизатори розраховані на високонавантажену активну експлуатацію - ресурс за інших рівних умов набагато вищий за стандартні серії;
  • New SR Special - кращий вибір для північних регіонів з переважанням низьких температур.

Зовнішньою особливістю всіх амортизаторів New SR Special є спеціальне небесно-блакитне забарвлення корпусів

читати далі
 

Огляд досліджень та сучасних розробок KYB

07.10.2021

Завдяки більш ніж 100-річному досвіду роботи в галузі гідравліки KYB володіє широким спектром знань і напрацювань, що включають як фізичну оцінку комфорту і характеристик їзди досвідченими водіями, так і технологію прогнозування поведінки автомобіля за допомогою комп'ютерного моделювання, статистичний аналіз та багато іншого.
Активно використовуються можливості штучного інтелекту нового покоління для прискорення та покращення аналізу величезних обсягів даних, зібраних під час розробки, тестування та виробництва своєї продукції.

Ось що повідомляють члени команди досліджень та розробок KYB про деякі зі своїх досягнень

читати далі
 

Замінюйте парами!

07.10.2021

Амортизатори КаябаАмортизатори, як і взуття, завжди змінюються парами. Установка лише одного амортизатора погано позначається на керованості, курсової стійкості та Вашої безпеки.

читати далі
 

KYB на AUTOMECHANIKA 2018

23.08.2018

KYB підтримає зниження викидів оксиду вуглецю в атмосферу для Automechanika Frankfurt
KYB Europe Aftermarket візьме участь у Automechanika у Франкфурті з 11 по 15 вересня.

Провідний постачальник автомобільних амортизаторів, циліндричних пружин та підвісних монтажних комплектів експонуватиметься на стенді E31 у залі 4.

KYB на AUTOMECHANIKA -2018

читати далі
 

KYB представляє серію комплектів регульованої підвіски

23.08.2018

KYB Corporation та відомий японський виробник обладнання для позашляхових автомобілів JAOS представляють модельний ряд комплектів регульованої підвіски.

KYB JAOS BATTLEZ

читати далі
 

Новий дизайн коробки пружин KYB K-Flex

05.07.2018

З 2018 року пружини KYB серії K-Flex упаковуються у коробки нового дизайну.

Новый дизайн коробки пружин kyb k-flex

читати далі